ДБЖ RITAR RTSW-600NL12 600 ВА
RITAR RTSW-600NL12 600 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги160 – 275 В
Максимальний струм7 А
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність600 ВА
Номінальна вихідна потужність360 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом1 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ12 В
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Температура експлуатації0 – 45 °C
Розміри (ВхШхГ)140x85x260 мм
Вага4 кг
Дата додавання на E-Katalogлипень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Лінійно-інтерактивне ДБЖ RITAR RTSW-600NL12 LED
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-600NL12 LED (360Вт) (RTSW-600NL12)
Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Ritar Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600NL12 Black
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Маркетплейс: Rozetka.ua  Паровозик З нами 7 років
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Стабілізація напруги
Чиста синусоїда
RITAR RTSW-600NL12 генерує чисту синусоїдальну напругу правильної форми. Це важливо для надійної роботи чутливої техніки, такої як комп'ютери та електроніка, що управляє. ДБЖ може забезпечити резервне живлення пристроїв із сумарною потужністю до 360 Вт у номінальному режимі роботи та до 600 Вт при пікових навантаженнях.