Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   Gigabyte

Ігровий монітор Gigabyte M27UP 27 " чорний

Фото - Монітор Gigabyte M27UP 27 "  чорний
Відео 2Фото 7
Gigabyte M27UP 27 " чорний
27 " 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:160 Гц, 320 Гц (Full HD)
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.1
Всі характеристики
Характеристики M27UP
Колір
Типігровий монітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність3840x2160 (16:9)
Частота кадрів160 Гц
Частота кадрів (Dual Mode)320 Гц (Full HD)
Розмір пікселя0.16 мм
Час відгуку (GtG)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність1 000:1
Глибина кольору1.07B Colors
Колірне охоплення (sRGB)125 %
Колірне охоплення (DCI P3)95 %
Підтримка HDRDisplayHDR 400
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.1
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD18 Вт
USB-A хаб3x5Gbps
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіKVM-перемикач
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
AMD FreeSync Premium
NVIDIA G-Sync Compatible
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 15° /
Регулювання висоти / 130 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x5 Вт
Ігрові функціїприціл
таймер
висвітлення темних ділянок / Night Vision /
Aim Stabilizer
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність27 Вт
Габарити (ШхВхТ)612x515x192 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)612x371x59 мм
Вага6.65 кг
Вага без підставки5.15 кг
Офіційний сайтgigabyte.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.

Купити Gigabyte M27UP 27 " чорний

Усі ціни 43 →

Gigabyte Монітор Gigabyte M27UP Gaming Monitor Black 27

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
17 099 грн.

Монітор iгровий 27" Gigabyte M27UP Gaming Monitor

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
16 499 грн.

Монітор GIGABYTE M27UP Gaming Monitor

+ 315 балів ITbox, 27", SS-IPS, 3840 x 2160, 160 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 27 Вт, 2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х USB T... щеype-C, 1 х USB Type-B, 1 х DisplayPort, 3 x USB 3.2, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 612 x 515 x 192 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 5 Вт, 6.65 кг, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Монiтор GIGABYTE 27" IPS 160Hz M27UP (UA) M27UP Gaming Monitor

Сучасний монітор для професійної роботи та ігорМонітор GIGABYTE M27UP поєднує високу продуктивність, чітке зображення та комф... щеорт при тривалому використанні. Його 27-дюймовий екран створює достатньо робочого простору для редагування графіки, роботи з документами та перегляду мультимедіа без втрати деталей. Завдяки цьому він підходить як для професійних задач, так і для розваг вдома.
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
16 039 грн.

GIGABYTE M27UP Gaming Monitor

Монітор GIGABYTE M27UP Gaming Monitor - це досконалість для геймерів і професіоналів, які шукають не тільки найвищу якість зо... щебраження та продуктивність, а й максимальний комфорт під час роботи. Цей монітор оснащений широкоформатним 27-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 3840 x 2160 (4K UHD), що відкриває приголомшливу чіткість та деталізацію зображення. Завдяки типу матриці SS-IPS, ви отримаєте точні та насичені кольори, які зберігають свою якість під будь-яким кутом огляду. Широкі кути огляду 178/178 градусів забезпечують відсутність змін у кольоропередачі, роблячи цей монітор ідеальним вибором для перегляду мультимедіа та ігор у компанії друзів. Частота оновлення екрану 160 Гц та час реакції матриці 1мс гарантують, що динамічні сцени, як в іграх, так і у фільмах, відображатимуться плавно, без затримок і розмиття. Це дає відчутну перевагу в змаганнях у реальному часі, де кожна мілісекунда має значення. А завдяки технології Adaptive-Sync, монітор синхронізується з відеокартою, усуваючи небажані артефакти та назавжди прощаючись із розривами зображення. Матовий ELED підсвічування додає яскравості до 350 кд/м², що оптимально для роботи у добре освітлених приміщеннях. Статична контрастність 1000:1 підкреслює глибокий чорний та сліпучий білий, підвищуючи загальну реалістичність зображення. Монітор підтримує передові технології поліпшення зображення, серед яких Flicker-Free для запобігання мерехтінню, Clear Sound для чіткого звуку, Low Blue Light для зменшення навантаження на очі під час тривалої роботи, та displayhdr 400, який забезпечує розширений динамічний діапазон для яскравого та реалістичного відображення HDR-контенту. Модель має широкі можливості підключення з інтерфейсами: 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х USB Type-B, 2 х HDMI, 1 х USB Type-C, 3 x USB 3.2, та 1 х DisplayPort. Це дає змогу легко підключати різноманітні пристрої, від комп’ютерів і ноутбуків до ігрових консолей та медіаплеєрів. Регулювання положення монітора надає масштабні можливості для створення найбільш комфортного робочого чи ігрового простору. Ви можете змінювати висоту, повертати екран, змінювати кут нахилу та скористатися режимом Pivot для зручного перегляду портретної орієнтації. Кріплення VESA 100x100 мм робить установку на стіну швидкою та легкою. Вбудовані колонки потужністю 2 х 5 Вт додають зручності та звільняють простір на столі. Насолоджуйтесь якісним звуком без необхідності в додаткових динаміках. GIGABYTE M27UP Gaming Monitor - це більше, ніж просто дисплей. Це багатофункціональний інструмент для професійної роботи та захоплюючих розваг, який перевершує очікування своєю функціональністю, дизайном та продуктивністю. Обираючи цей монітор, ви обираєте новий рівень якості зображення та зручності використання.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
16 921 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Gigabyte M27UP 27 " чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
чудова модель, дуже сподобалось
18 березня 2026
Дуже довго обирав який купити, дійшов висновку що за свою ціну це найкраща модель яка є (початок 25 року).
Підключення по Type-C, зручне управління монітором
1. Корпус виглядає не так добре як на картинці, якось трохи дешево
2. Регулювання монітору таке собі, планую докупити кронштейн
heorhiiкористуюся Gigabyte M27UP кілька місяців
Додати відгук

Модификації Gigabyte M27UP

Ціни на Gigabyte M27UP
Gigabyte M27UP ICE 27 " білийвід 16 319 грн.46 пропозицій
Gigabyte M27UP 27 " чорнийвід 15 899 грн.45 пропозицій
Відеоогляди

Зміна роздільної здатності на льоту

Монітор підтримує два режими виводу зображення: повноекранний формат 4K на частоті 160 Гц і Full HD з діагоналлю приблизно 24 дюйми, але вже з подвоєною частотою оновлення — 320 Гц. У другому випадку можна обрати співвідношення сторін 4:3 або 5:4, що особливо зручно для динамічних шутерів. Перемикання між режимами здійснюється за допомогою фізичної кнопки «Tactical Switch 2.0».

Адаптивна кадрова синхронізація

Gigabyte M27UP оснащений IPS-матрицею діагоналлю 27 дюймів, яка охоплює понад 125 % колірного простору sRGB і приблизно 95 % діапазону DCI-P3. За плавну передачу зображення від відеокарти на екран відповідають технології адаптивної синхронізації AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-Sync Compatible.

Продумана ергономіка

Користувачу доступні передустановлені ігрові пресети, інструмент прицільного перехрестя, таймер, функція підсвітки темних сцен, а також вбудовані динаміки потужністю 2 х 5 Вт. Як додаткова перевага передбачений KVM-світч для зручного переключення між двома ПК. Завершує набір ергономічна підставка з регулюванням по висоті, нахилу та повороту, а також можливістю швидко змінити орієнтацію дисплея.