Монітор Gigabyte M32QC 32 " чорний
Відео 2Фото 7 |
Відмінний, але не самий топовий QHD-монітор від Gigabyte з вигнутим 32-дюймовим екраном, обробленим кольором, високою частотою оновлення, швидкою швидкістю реакції і підтримкою HDR-контенту. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний задовольнити запити більшості вимогливих геймерів і кіберспортсменів-початківців. Монітор побудований на базі 32-дюймової вигнутої VA-матриці з роздільною здатністю 2560x1440, співвідношенням сторін (16:9) і радіусом кривизни 1500.
Як і більшість моніторів Gigabyte 2020-2022 року випуску, дана модель виділяється завдяки агресивній. Виробник гарантує низький інтуп лаг, швидкість реакції 4 мс (від сірого до сірого) та підвищену частоту розгортки 165 Гц. Завдяки розширеному колірному охопленню (123% sRGB + 93% DCI-P3) та підтримці HDR-контенту, користувач зможе повною мірою насолодитися всією графічною красою улюбленої гри.
Додайте сюди технологію адаптивного згладжування AMD FreeSync Premium та отримайте гідний ігровий дисплей, який гідно впорається з відображенням комплексних ігрових сцен із високою динамікою того, що відбувається. Додатково у меню монітора вшиті профілі з налаштуваннями для різних ігрових жанрів. Там же можна знайти суто геймерські опції для фіксації перехрестя прицілу, лічильника FPS і висвітлення темних ділянок зображення. Крім цього, монітор M32QC оснащений ергономічною підставкою з можливістю регулювання висоти екрану. Також він підтримує режим Picture by Picture, а вбудований USB-хаб з USB можна одночасно використовувати для зарядки і передачі відеосигналу.
Купити Gigabyte M32QC 32 " чорний
Усі ціни 20 →Gigabyte 31.5" M32QC Gaming Black M32QC | 15 399 грн. |
Монітор GIGABYTE 31.5" M32QC (M32QC-EK) | 15 399 грн. |
Gigabyte M32QC Gaming Black | 16 099 грн. |
Монитор Gigabyte M32QC Gaming Black (M32QC-EK) | 16 707 грн. |
Монітор Gigabyte M32QC Gaming Black (M32QC-EK) | 17 011 грн. |