Держатель / подставка Grand-X MT-12
Grand-X MT-12 |
Цвет | | Назначение | автомобильный | Крепление держателя | присоска | Крепление гаджета | магнит | Материал корпуса | пластик | Официальный сайт | grand-x.ua | Дата добавления на E-Katalog | июль 2022 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Grand-X 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Grand-X.
|
| Grand-X MT-12 BlackАвтотримач магнітний Grand-X MT-12 Black AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | | 429 грн. | | |
|
| Автодержатель для смартфона магнитный Grand-X (крепление на панель или стеАвтодержатель для смартфона магнитный Grand-X (крепление на панель или стекло) MT-12 Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 430 грн. | | |
|
| Автотримач для смартфона магнітний Grand-X (кріплення на панель чи скло) MПростий, у встановленні і користуванні, автомобільний тримач Grand-X MT-12 підійде для кріплення смартфонів будь-яких розмірі... ещев як на скло так і на торпедо автомобіля. Універсальність кріплення дозволяє використовувати даний тримач практично в будь-якому автомобілі, а кути нахилу дають користувачеву можливість розмістити смартфон у найбільш зручному місці і під найкращим для перегляду інформації кутом. мально максимально зручному місці і під найкращим для перегляду інформації кутом. Одним рухом руки Ви можете легко змінювати положення смартфону з вертикального на горизонтальне і навпаки, а міцні неодимові магніти надійно фіксують смартфон на всіх поворотах і нерівностях дороги. Клейка гелева основа присоски дає додаткову фіксацію, що сприяє максимальній надійності кріплення. Особливості: Продуманий дизайн: ідеальний тримач для встановлення в автомобілі під будь-яким кутом нахилу! Кут нахилу: 7 дискретних позицій для вибору ідеально зручного нахилу смартфона! Максимально легке встановлення: кріплення просто встановлюється в максимально зручне місце на лобовому склі чи панелі автомобіля, і фіксується присоской з зажимом і гелевой клейкой основою; Простота в використанні: встановіть пластину на задній панелі смартфона і помістіть його на магнітний тримач; Надійність: неодимові надміцні магніти надійно фіксують телефон на тримачі, а надійна присоска з гелевой основой - сам тримач на панелі, склі автомобиля, і навіть на бугристих поверхнях; Повна універсальність: може утримувати смартфон будь-яких розмірів. Зручність у користуванні: одним рухом руки вертикальне положення смартфона легко змінюється на горизонтальне і навпаки. Так само елементарно телефон кріпиться і знімається. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 468 грн. | | |
|
| Універсальний автотримач Grand-X MT-12, на панель, на скло (MT-12)Вакуумний фіксатор основи утримувача Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 358 грн. | | |
|
| Grand-X MT-12Вакуумний фіксатор основи утримувача Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 358 грн. | | |
Динамика цен на Grand-X MT-12
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная