Каталог   /   Аудиотехника   /   Портативная аудиотехника   /   Портативные колонки   /   Gravastar

Портативная колонка Gravastar Supernova (GRAVASTARG5BLK)

Фото - Портативная колонка Gravastar Supernova
Видео 18Фото 29
Gravastar Supernova
Цвет
Подключение
Источники и носителиBluetooth v5.3
mini-Jack (3.5 мм)
Характеристики акустики
Кол-во каналов1.0 (моно)
Кол-во полос2
Выходная мощность25 Вт
Синхронизация колонокTWS
Функции и возможностисветовые эффекты
Дополнительноручка / ремешок
Аккумулятор
Время автономной работы9 ч
USB-порт для зарядкиUSB-C
Общее
Материал корпусаметалл
Размеры (ВхШхГ)285x185x206 мм
Вес1560 г
Официальный сайтgravastar.com
Дата добавления на E-Katalogсентябрь 2024
Маркировка производителя
GRAVASTARG5BLK

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gravastar 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gravastar.
Как выбрать идеальную портативную колонку: полный гид по лайфхакам и ошибкамВсе, что нужно знать о портативных колонках, чтобы избежать трудностей выбора

Купить Gravastar Supernova

Все цены 17 →

GravaStar Акустика портативна GravaStar Supernova Black (GRAVASTARG5BLK)

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
6 699 грн.

Акустична система Gravastar Supernova Battle-Worn Yellow (GRAVASTARG5YLW) GRAVASTARG5YLW

Ваша портативна звукова зірка Supernova поєднує в собі високопродуктивну акустичну систему з класичним дизайном ліхтаря на фу... ещетуристичній базі Mecha Walker. Носіть її з собою в дорогу або по дому, а потім розгорніть 3 складні ніжки для надійної опори на будь-якій поверхні. Досконалість ручної роботи Кожна колонка ретельно виготовляється вручну досвідченими майстрами, що гарантує відсутність двох однакових колонок. Прихильність до точності та деталей перетворює високоякісні матеріали на надзвичайний витвір аудіомистецтва. Потужністю 25 Вт Великий 3-дюймовий повнодіапазонний динамік у парі з 1/2-дюймовим прецизійним твітером видають 25 Вт потужного і збалансованого звуку. Де б ви не вирішили послухати музику, Supernova заповнить весь простір. Режими світлодіодного підсвічування Освітіть шлях уперед, вибравши один із 8 однотонних кольорів, або розслабтеся під пульсуюче сяйво в режимі Dynamic. Режим Camping відтворює тепле, мерехтливе світло багаття, щоб остаточно об'єднати високі та низькі технології. 9 годин роботи від акумулятора Насолоджуйтеся яскравим світлом і потужним звуком Supernova до 9 годин від одного заряджання, а потім підтримуйте їх за допомогою зручного роз'єму USB Type-C, що дає змогу заряджати пристрій під час прослуховування. Дотягніться до зірок Завдяки зручній ручці, яка кріпиться до легкої рами з цинкового сплаву, ви можете носити Supernova в одній руці. З ручкою, що додається, легко брати з собою аудіо високої якості. Створіть звукову сцену Supernova Supernova оснащена новітнім чипом Bluetooth 5.3, що забезпечує надійне з'єднання і підтримку True Wireless Stereo. З'єднайте дві Supernova разом, як бінарну зоряну систему, для захопливого стереозвуку, а 20-метровий діапазон під'єднання дає змогу розташувати колонки практично в будь-якому місці. Високі технології Для максимальної сумісності з будь-якими джерелами звуку Supernova також оснащена 3,5-мм роз'ємом. Позолочений комутаційний кабель входить до комплекту, тож ви будете готові до всього.
Moyo.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
8 399 грн.

Акустика GravaStar Supernova (GRAVASTARG5BLK)

iv class="block_first_center"> Акустика GravaStar Supernova Supernova Bluetooth Speaker - це поєднання стильного дизайну, пот... ещеужного звуку та яскравого підсвічування, що створює настрій. Де б ви не знаходилися - вдома, на вулиці або в дорозі, Supernova подарує вам захоплюючі аудіовізуальні враження. СТВОРИТЬ АТМОСФЕРУ СВІТЛОМ НАДНОВОЇ АКУСТИКИ Вбудоване освітлення робить Supernova лампою для вашого простору. Додайте
Citrus.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
6 699 грн.

GravaStar GRAVASTARG5BLK

Ваша портативна звукова зіркаSupernova поєднує в собі високопродуктивну акустичну систему з класичним дизайном ліхтаря на фут... ещеуристичній базі Mecha Walker. Носіть її з собою в дорогу або по дому, а потім розгорніть 3 складні ніжки для надійної опори на будь-якій поверхні.Потужністю 25 ВтВеликий 3-дюймовий повнодіапазонний динамік у парі з 1/2-дюймовим прецизійним твітером видають 25 Вт потужного і збалансованого звуку. Де б ви не вирішили послухати музику, Supernova заповнить весь простір.Режими світлодіодного підсвічуванняОсвітіть шлях уперед, вибравши один із 8 однотонних кольорів, або розслабтеся під пульсуюче сяйво в режимі Dynamic. Режим Camping відтворює тепле, мерехтливе світло багаття, щоб остаточно об'єднати високі та низькі технології.9 годин роботи від акумулятораНасолоджуйтеся яскравим світлом і потужним звуком Supernova до 9 годин від одного заряджання, а потім підтримуйте їх за допомогою зручного роз'єму USB Type-C, що дає змогу заряджати пристрій під час прослуховування.Дотягніться до зірокЗавдяки зручній ручці, яка кріпиться до легкої рами з цинкового сплаву, ви можете носити Supernova в одній руці. З ручкою, що додається, легко брати з собою аудіо високої якості.Створіть звукову сцену SupernovaSupernova оснащена новітнім чипом Bluetooth 5.3, що забезпечує надійне з'єднання і підтримку True Wireless Stereo. З'єднайте дві Supernova разом, як бінарну зоряну систему, для захопливого стереозвуку, а 20-метровий діапазон під'єднання дає змогу розташувати колонки практично в будь-якому місці.Високі технологіїДля максимальної сумісності з будь-якими джерелами звуку Supernova також оснащена 3,5-мм роз'ємом. Позолочений комутаційний кабель входить до комплекту, тож ви будете готові до всього.
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
5 747 грн.

Портивна акустика Gravastar Supernova, BT, 25ВТ, (GRAVASTARG5BLK) Black

АЛЛОС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес.
Пожаловаться
6 699 грн.
eще 12 предложений

Динамика цен на Gravastar Supernova

  • Минимальная
  • Средняя
  • Максимальная
Видеообзоры