Морозильний лар Grifon GRML-380M 362 л
![]() |
Grifon GRML-380M 2023 ріквеликий об'єм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати

Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Купити Grifon GRML-380M 362 л
Усі ціни 19 →| 13 874 грн. | ![]() |
Морозильна скиня Grifon grml-380m | 14 001 грн. |
| 13 499 грн. |
Морозильна скриня GRIFON GRML-380M | 14 000 грн. |
| 13 284 грн. | ![]() |
ще 14 пропозицій
Надійне та ефективне обладнання, яке відіграє важливу роль на кухнях і в магазинах, де потрібно зберігати велику кількість заморожених продуктів. Має два режими заморозки Freezing та Cooling. Ємність 150 літрів дозволяє зберігати велику кількість продуктів, що важливо як для домогосподарств, так і для малого бізнесу. Дуже тихий, тобто шуму зовсім немає, наче й не увімкнений. У комплекті йшла навісна сітка. здається, немає, всім задоволений. |
Додати відгук
Модификації Grifon GRML-380M
| Ціни на Grifon GRML-380M |
|---|---|---|---|---|
| Grifon GRML-150M 145 л | від 6 275 грн. | 18 пропозицій | ||
| Grifon GRML-200M 198 л | від 7 344 грн. | 17 пропозицій | ||
| Grifon GRML-250M 251 л | від 9 509 грн. | 16 пропозицій | ||
| Grifon GRML-300M 290 л | від 10 399 грн. | 13 пропозицій | ||
| Grifon GRML-380M 362 л | від 13 284 грн. | 19 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →