Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   HABILEAD

Літня шина HABILEAD S2000 225/50 R16 96W

Фото - Шини HABILEAD S2000 225/50 R16 96W
Відео 4Фото 5
Виберіть розмір шин
HABILEAD S2000 225/50 R16 96W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
93
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
травень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HABILEAD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HABILEAD.

Купити HABILEAD S2000 225/50 R16 96W

Усі ціни 9 →

Habilead S2000 SportMax (225/50R16 96W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 502 грн.

HABILEAD Літня шина HABILEAD SportMax S2000 225/50R16 96W

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 96/710 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 50 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/50R16 * Топливная экономичность: C *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 547 грн.

Літня шина HABILEAD SportMax S2000 225/50R16 96W

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 96/710 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 50 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/50R16 * Топливная экономичность: C *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 324 грн.

HABILEAD Літня шина HABILEAD SportMax S2000 225/50R16 96W

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 96/710 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 50 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/50R16 * Топливная экономичность: C *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 348 грн.

Шина Habilead S2000 SportMax 225/50 R16 96W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 375 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на HABILEAD S2000 225/50 R16 96W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди