Стрем'янка Hailo 8040-607 128 см
![]() |
Hailo 8040-607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hailo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hailo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hailo 8040-607
| Ціни на Hailo 8040-607 |
|---|---|---|---|---|
| Hailo 8040-307 62 см | від 4 100 грн. | 2 пропозиції | ||
| Hailo 8040-507 106 см | від 5 700 грн. | 2 пропозиції | ||
| Hailo 8040-607 128 см | від 6 500 грн. | 2 пропозиції | ||
| Hailo 8040-707 150 см | від 7 650 грн. | 2 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →