Стрем'янка Krause 000767 165 см
Krause 000767 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 000767 165 см
Раздвижная лестница Krause Corda 8 | 3 876 грн. |
Драбина одностороння Krause Corda 8 щаблів (000767) | 3 690 грн. |
Приставні сходи KRAUSE Corda (KRAUSE Corda 8) | 2 434 грн. |
Драбина KRAUSE Corda (8 ступенів) (000767) | 4 095 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →