Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   HiFuture

Портативна колонка HiFuture Altus

Фото - Портативна колонка HiFuture Altus
Відео 1Фото 8
HiFuture Altus
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Співвідношення сигнал / шум76 дБ
Вихідна потужність10 Вт
Частотний діапазон90 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора1000 мАгод
Час автономної роботи8 год
Час зарядки1.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX5
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)48x98x98 мм
Офіційний сайтhifuturegroup.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2024

Малогабаритна мобільна акустична система скромної потужності з бездротовим bluetooth-підключенням, картридером, FM-тюнером та живленням від вбудованого акумулятора. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2024, орієнтований на економних користувачів. Підійде людям, які бажають слухати музику, аудіокниги або подкасти в домашніх та дорожніх умовах (на пікніку, поході, поїздці).

Завдяки невеликій вазі 175 г і малій товщині 48 мм, вона легко поміститься в сумці або рюкзаку. Виконана у міцному пластиковому корпусі, який демонструє підвищену стійкість до утворення подряпин. На бічній поверхні є шнурок для кріплення на руку або підвішування. Мобільна акустична система HiFuture Altus має сертифікований захист від води за стандартом IPX5, тобто. її конструкція передбачає базовий рівень водостійкості, що включає захист від крапель, що падають вертикально і під кутом.

Для підключення до смартфонів, планшетами або ноутбуками використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3, який відрізняється покращеною стабільністю сполучення, підвищеною енергоефективністю та зменшеними затримками. Гідний рівень забезпечує один активний динамік потужністю 5 Вт, що працює в парі з пасивним резонатором. Завдяки підтримці технології TWS, із двох таких колонок можна легко створити стереопару. Вбудований акумулятор забезпечує до 8 годин активної автономної роботи.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HiFuture 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HiFuture.
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити HiFuture Altus

Усі ціни 6 →

HiFuture Акустика портативна HiFuture Altus 5W Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
899 грн.

Портативна колонка HiFuture Altus Blue

Портативна колонка HiFuture Altus Blue поєднує потужний звук та компактний дизайн, забезпечуючи якісне звучання з 10 Вт макси... щемальної потужності та 40-мм динаміками. Вбудований мікрофон дозволяє зручно здійснювати телефонні дзвінки і користуватися голосовими помічниками. Водозахист IPX5 робить її стійкою до води, що дає можливість використовувати на пляжі, у парку або під час прогулянок
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 596 грн.

HiFuture Акустика портативна HiFuture Altus 5W Red

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 499 грн.

Портативна колонка HiFuture Altus Green

Портативна колонка HiFuture Altus Green забезпечує високоякісний звук з потужністю 10 Вт та глибокими басами, створюючи насич... щеену музичну атмосферу. Водонепроникність класу IPX5 дозволяє використовувати її біля басейну або на пляжі без ризику пошкоджень. Завдяки Bluetooth 5.3 підключення є швидким і стабільним, а функція TWS дає можливість з'єднати два гучномовці для розширення звукової сцени.
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 566 грн.

Портативна колонка HiFuture Altus Black

Портативна колонка HiFuture Altus Black — це сучасний акустичний пристрій, який поєднує стильний дизайн із високоякісним звук... щеом. Завдяки потужності 10 Вт і 40-мм динамікам, вона забезпечує глибокі та чисті аудіо у будь-яких умовах. Вбудований мікрофон дозволяє легко вести телефонні розмови та використовувати голосових асистентів, таких як Siri або Google Assistant. Колонка має водонепроникність IPX5,
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 486 грн.

Портативна колонка HiFuture Altus Red

Портативна колонка HiFuture ALTUS у червоному кольорі забезпечує потужне звучання з високою якістю та зручність у використанн... щеі. Завдяки потужності 10 Вт та 40 мм претворювачам, вона демонструє чистий та глибокий звук у діапазоні 90 Гц–20 кГц. Водонепроникність за стандартом IPX5 дозволяє безпечно використовувати колонку на пляжі, у парку або під час дощу. Вбудований мікрофон дає можливість
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись

Динаміка цін на HiFuture Altus

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди