Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco CS24A Puerto

Фото - Зарядний пристрій Hoco CS24A Puerto
Відео 1Фото 3
Hoco CS24A Puerto
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025

Легкий, компактний і недорогий мережевий зарядний пристрій середньої потужності з вихідним портом USB-C, покращеною елементною базою GaN та підтримкою популярних технологій швидкої зарядки: USB Power Delivery 3, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3, Samsung Adaptive Fast Charging та Huawei FCP. Може комплектуватися кабелем USB-C -> USB-C або USB-C -> Lightning (комплектацію уточнюйте у продавця).

Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2025 року, орієнтований на економних користувачів, яким не потрібна функція одночасного заряджання кількох гаджетів. Впорається з звичайною та прискореною зарядкою широкого кола гаджетів, включаючи Android-смартфони, планшети, пристрої Apple iPhone та iPad Air/Pro, powerbank-акумулятори, бездротові bluetooth-колонки, смарт-годинники, фітнес-браслети, мобільні ігрові консолі та іншу техніку з живильним роз'ємом USB. Вихідний порт зарядного пристрою Hoco CS24A Smart може працювати в режимах 5В/3A, 9В/2.77A, 12В/2,08A та віддавати потужність до 25 Вт.

Вбудована система управління автоматично встановлює оптимальну напругу в залежності від типу підключеного пристрою. Смартфон, планшет, навушники та інші гаджети отримають стільки енергії, скільки їм необхідно для відновлення заряду у найкоротші терміни та без ризику пошкодження батареї. Підтримує роботу в широкому діапазоні вхідних живлячих напруг від 100 до 240 В та має скромну вагу, що корисно у поїздках, подорожах та відрядженнях.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco CS24A Puerto

Усі ціни 80 →

Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS24A Puerto single-port PD25W charger Black (EU)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
199 грн.

Hoco CS24A 25w GaN PD 25w USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable black

Мережевий зарядний пристрій Hoco CS24A 25w GaN PD 25w USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
239 грн.

Зарядний пристрій HOCO Type-C to Type-C Cable Puerto single-port charger set CS24A 1Type-C, 25W/3A Black (6942007639774)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
142 грн.

СЗУ 110-240V HOCO CS24A USB-C+USB, 25 Вт, чорний, коробка

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
160 грн.

Зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto USB-C PD25W Black (6942007639750) 6942007639750

Зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto USB-C PD25W Black (6942007639750) вражає своєю продуктивністю та надійністю. Цей адаптер... щепредставляє собою ідеальне рішення для тих, хто прагне швидкого та безпечного заряджання своїх пристроїв. Завдяки підтримці технологій швидкої зарядки, таких як Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery та Quick Charge 3.0, ви можете бути впевнені в енергоефективному поповненні заряду.Максимальна
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco CS24A Puerto

Відеоогляди