Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco CS55A Surplus

Фото - Зарядний пристрій Hoco CS55A Surplus
Hoco CS55A Surplus
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco CS55A Surplus

Усі ціни 38 →

Мережевий Зарядний Пристрій 1Type-C+1USB Hoco CS55A Surplus PD + QC3.0 30W White

Pocketstore.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
632 грн.

Hoco CS55A 30w PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger white

Мережевий зарядний пристрій Hoco CS55A 30w PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger white
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
237 грн.

Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS55A Surplus PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Whit

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
299 грн.

СЗУ 110-240V HOCO CS55A, 1xUSB, 1xUSB-C, PD30W, білий, блістер HOCO CS55A / W

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
235 грн.

МЗП Hoco CS55A Surplus PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning White

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
280 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco CS55A Surplus