Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   GPS-трекери   /   Hoco

GPS-трекер Hoco E91 4pcs

Фото - GPS-трекер Hoco E91 4pcs
Відео 10Фото 7
Hoco E91 4pcs
Основне призначення
пошукова мітка
Функції
Bluetooth Smart
Ємність акумулятора
210 мАгод
Робота в режимі очікування
365 днів
Захист від пилу та води
IP67
Габарити
31x31x9 мм
Вага
7 г
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Працює через застосунок Apple Find My. Змінна батарейка CR2032
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Пошукові мітки: навіщо потрібні та як вибратиПояснюємо, як пошукові мітки допомагають знайти загублені речі та які нюанси потрібно враховувати перед покупкою.

Купити Hoco E91 4pcs

Усі ціни 9 →

Трекер Hoco E91 Smart Tag (4pcs) 230 mAh White

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
750 грн.

Hoco Пошуковий брелок Hoco E91 Smart Tag (4pcs) 230 mAh White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
599 грн.

Трекер Hoco E91 Smart Tag (4pcs) 230 mAh White IS-000000819151

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
780 грн.

Пошуковий трекер HOCO Tiger intelligent positioning anti-lost device set E91 (4PCS) 5186570

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 010 грн.

Трекер Hoco E91 Smart Tag (4pcs) 230 mAh White (ITS-L-000000819151)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЕлітКейс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 184 грн.
ще 4 пропозиції
Відеоогляди