Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Приставки й аксесуари   /   Ігрові приставки   /   Hoco

Ігрова приставка Hoco GA31

Фото - Ігрова приставка Hoco GA31
Фото 7
Hoco GA31
Колір
Комплектація
гра у комплекті
Геймпадів у комплекті
2 шт.
Роз'єми
HDMI
Габарити (ВхШхТ)
102x49x16 мм
Офіційний сайт
myhoco.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco GA31

Усі ціни 28 →

Hoco Ігрова приставка Hoco GA31 White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 299 грн.

Ретро ігрова приставка Hoco GA31

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
1 219 грн.

Ігрова приставка + 2 джойстика HOCO GA31 Collection game box+two wireless gamepads set White 6942007672122

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 063 грн.

Игровая приставка + 2 джойстика HOCO GA31 Collection game box+two wireless gamepads set White 6942007672122

HOCO GA31 – это универсальный набор для геймеров, который включает в себя стильную игровую консоль и два беспроводных геймпад... щеа для увлекательного игрового опыта. Набор выполнен в белом цвете и сочетает высокие технологии, компактность и удобство использования. Это идеальное решение для геймеров, которые ищут легкий в использовании комплект для домашних
Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
890 грн.

HOCO Hoco GA31 White 6942007672122

Максимальна роздільна здатність 4K UHD (3840х2160); Тип консолі Портативна; Бездротовий зв'язок: Радіоканал (2; Інтерфейси: H... щеDMI; Роз'єми: 1 х USB-A; Матеріал Пластик; Колір Білий; Розміри 102 х 49 х 16 мм (приставка), 160 х 110 х 60 мм (геймпад); Вага 40 г (приставка)
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
847 грн.
ще 20 пропозицій