Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco N53 Monsoon

Фото - Зарядний пристрій Hoco N53 Monsoon
Фото 8
Hoco N53 Monsoon
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco N53 Monsoon

Усі ціни 27 →

Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N53 Monsoon PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) + Type-C to Lightning White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
379 грн.

Hoco N53 30w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger + USB-C to lightning cable white

Мережевий зарядний пристрій Hoco N53 30w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger + USB-C to lightning cable white
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
388 грн.

Зарядний пристрій HOCO N53 110-240V, PD30W+Q3.0, USB+Type-C, чорний, коробка HOCO N53W

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
611 грн.

МЗП Hoco N53 Monsoon PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning White

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
389 грн.

МЗП Hoco N53 Monsoon PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000741392

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
600 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco N53 Monsoon