Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco N75 Grande

Фото - Зарядний пристрій Hoco N75 Grande
Фото 9
Hoco N75 Grande
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
86x47x31 мм
Вага
166 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco N75 Grande

Усі ціни 11 →

Hoco N75 65w GaN PD 2USB-C/USB-A ports charger black

Мережевий зарядний пристрій Hoco N75 65w GaN PD 2USB-C/USB-A ports charger black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
504 грн.

Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N75 Grande 65W Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
459 грн.

Зарядний пристрій блочок USB Hoco N75 3A/ 1USB/ QC3.0/ 2PD/ 65W/ швидка зарядка

Маркетплейс: Rozetka.ua  Cool cases for you З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 000 грн.

Зарядний пристрій із швидкою зарядкою 65W та кабелем Type-C to Type-C HOCO N75 2Type-C + 1USB Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gadget OFF З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Зарядний пристрій Hoco N75 GaN PD 65W QC3.0 USB-A Type-C black

Маркетплейс: Rozetka.ua  FixSpace З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
681 грн.
ще 6 пропозицій