Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   HP

Монітор HP 527sw 27 " білий

Фото - Монітор HP 527sw 27 "  білий
Фото 5
HP 527sw 27 " білий
2024 рік
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:2xHDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики 527sw
Колір
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 (16:9)
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (GtG)5 мс / овердрайв /
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність1 500:1
Динамічна контрастність10 000 000:1
Глибина кольору6-bit + FRC (16.7M Colors)
Колірне охоплення (sRGB)99 %
Підключення
Передача відеоVGA
2xHDMI v1.4
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Інше
Споживана потужність19 Вт / 24 Вт максимальна /
Клас енергоспоживання (new)D
Зовнішній блок живлення
Габарити без підставки (ШхВхТ)608x356x34 мм
Вага3.2 кг
Офіційний сайтhp.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
94F46AA

94F46E9

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.

Купити HP 527sw 27 " білий

Усі ціни 39 →

Монітор HP S5 527sw (94F46AA) 94F46AA

Офіційний партнер HP
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 094 грн.

HP Монітор HP S5 527sw White 27 (94F46AA)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
6 299 грн.

Монітор HP 27` Series 5 527SW White (94F46AA)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Поскаржитись
6 829 грн.

Монітор 27" HP Series 5 527sw (94F46AA)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
6 029 грн.

Монітор HP S5 527sw (94F46AA) 94F46AA

+ 149 балів ITbox, 27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1500:1, 2 х HDMI, 1 х VGA, регулювання нахилу, 607.9 x 437... ще.3 x 188.2 мм, VESA - відсутній, немає, 3.2 кг, сріблястий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 045 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на HP 527sw 27 " білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації HP 527sw

Ціни на HP 527sw
HP 524sw 23.8 " білийвід 5 592 грн.46 пропозицій
HP 524sf 23.8 " чорнийвід 4 653 грн.92 пропозиції
HP 527sw 27 " білийвід 5 943 грн.41 пропозиція
HP 527sf 27 " чорнийвід 5 197 грн.43 пропозиції
HP 532sf 32 " чорнийвід 7 799 грн.58 пропозицій