Монітор HP M27m 27 " (678U8AA)
Фото 5 |
HP M27m 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M27m 27 "
Усі ціни 31 →HP 27" M27m (678U8AA) Black 678U8AA | 12 497 грн. |
Монітор 27" HP M27m (678U8AA) | 12 489 грн. |
TFT 27" HP M27m, IPS, HDMI, DP, USB-С, Cam, HAS, колонки, черный 678U8AA | 12 616 грн. |
Монітор Hp M27m (678U8AA) | 12 596 грн. |
Монитор Hp M27m (678U8AA) | 12 596 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HP M27m
Ціни на HP M27m |
---|---|---|---|---|
HP M24m 23.8 " | від 10 204 грн. | 35 пропозицій | ||
HP M27m 27 " | від 11 884 грн. | 32 пропозиції |