Монітор Asus VY279HE 27 " чорний (90LM06D0-B01170)
Фото 6 |
Asus VY279HE 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VY279HE 27 " чорний
Усі ціни 53 →Монітор 27" Asus VY279HE-W (90LM06D2-B01170) White | 5 699 грн. |
Монитор Asus 27" VY279HE-W (90LM06D2-B01170) IPS White 90LM06D2-B01170 | 5 472 грн. |
Монітор 27" ASUS VY279HE Full HD IPS 75 Гц new | 4 949 грн. |
Монітор 27" ASUS VY279HE (90LM06D5-B02170) 90LM06D5-B02170 | 5 299 грн. |
РК монітор Asus VY279HE-W White (90LM06D2-B01170) | 6 299 грн. |
ще 20 пропозицій