Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Витратні матеріали   /   Картриджі   /   HP

Картридж HP 72 C9374A

Фото - Картридж HP 72 C9374A
HP 72 C9374A
Тип принтера / БФП
струменевий
Колір
сірий
Об'єм
130 мл
Сумісність
HP DesignJet-T1100, T1120, T1200, T2300, T610, T620, T770, T790, T795
Дата додавання на E-Katalog
березень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.

Купити HP 72 C9374A

Усі ціни 12 →

Картридж HP 72 grey C9374A

DataPrint.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
6 059 грн.

Картридж HP DJ No. 72DesignjT610/T1100 grey (C9374A) C9374A

+ 193 балів ITbox, струменевий, оригінальний, Grey, Сумісність - HP
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
5 806 грн.

Картридж HP 72 Grey (C9374A) C9374A

Офіційний партнер HP
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Картридж HP DJ No. 72DesignjT610/T1100 grey (C9374A) C9374A

струменевий, оригінальний, Grey, Сумісність - HP
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

HP No.72 DJ T610/T1100/T790 gray, 130 ml (C9374A) No.72DJT610/T1100/T790gray,130ml(C9374A)

Тип/Картридж|Країна виробництва/Китай|Ємність/130 мл|Ресурс/до 800 стор.|Код товару (арт. виробника)/C9374A|Сумісність/HP Des... щеignjet T610 Printer series, T620 Printer series, T770 Printer series, T1100 Printer series, T1200 Printer series|Посилання на сайт виробника/http://www.erc.ua/ru/search/C9374A|Бренд/HP|Тип чорнил/Чорнило на основі барвника|Тип картриджа/Струменевий
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 419 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на HP 72 C9374A

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації HP 72 C9374A

Ціни на HP 72 C9374A
HP 72 C9371A від 5 320 грн.23 пропозиції
HP 72 C9373A від 3 827 грн.19 пропозицій
HP 72 C9403A від 5 408 грн.22 пропозиції
HP 72 C9372A від 5 320 грн.21 пропозиція
HP 72 C9374A від 5 320 грн.12 пропозицій
HP 72 C9370A від 5 320 грн.12 пропозицій