Ноутбук HP Chromebook 14 G7
![]() | Товар застарів |
Шапка
Модифікації HP Chromebook 14 G7 0
| Даної моделі немає в продажу |
Лінійка HP Chromebook 14 G7
Фотографія конкретної моделі групи може змінюватись в залежності від модифікації конкретного ноутбука. Наприклад, наявність сканера відбитка пальців мінімально змінить вигляд пристрою.

Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?

Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Серія HP Chromebook (для навчання)
від 13 955 грн.
14 ", матовий, 1366x768 (16:9), TN+film, Celeron, N4500, 1.1 ГГц, ОЗП 4 ГБ, LPDDR4X, UHD Graphics, eMMC, 64 ГБ, Chrome OS, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, автономний, 1.52 кг
від 13 520 грн.
ультрабук, 14 ", 1366x768 (16:9), *VA, Processor N-series, N200, 1 ГГц, ОЗП 4 ГБ, LPDDR5, UHD Graphics Xe 750 32EUs, UFS, 128 ГБ, Chrome OS, USB-A 5Gbps, USB-C 5Gbps, Wi-Fi 6, швидка зарядка, автономний+, 1.5 кг
Відеоогляди

HP 14 G7 Chromebook Teardown Guide
19 червня 20234 427 переглядів

HP Chromebook 14 G7 Touch LCD Replacement
2 травня 20233 082 перегляда

HP Chromebook 14G7 Motherboard, Internal Parts, Lower Case
8 червня 20222 099 переглядів

Як вибрати ноутбук

Все про зарядки
Рекомендуємо
від 61 999 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7 / Ryzen 9, GPU RTX 5070, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 176 170 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Max, GPU M5 Max 32-Core / M5 Max 40-Core, ОЗП 36 - 128 ГБ, накопичувач 2 ТБ - 8 ТБ, вага 2.14 кг
від 32 162 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 4050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 1.86 кг
від 46 139 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 119 392 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Pro, GPU M5 Pro 20-Core, ОЗП 24 - 64 ГБ, накопичувач 1 ТБ - 4 ТБ, вага 2.14 кг
від 48 799 грн.
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M5, GPU M5 10-core / M5 8-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.23 кг
від 58 299 грн.
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M5, GPU M5 10-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.5 кг
від 32 999 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU RTX 2050 - RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.1 кг
від 53 125 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050 / RTX 5060, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 45 109 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 5050 - RTX 5070, ОЗП 12 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 2.4 кг
від 28 489 грн.
дисплей 13 ", 2408x1506 (16:10), проц, Apple A18 Pro, GPU A18 Pro 5‑core, ОЗП 8 ГБ, накопичувач 256 ГБ / 512 ГБ, вага 1.23 кг
від 67 699 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 9, GPU RTX 5070, ОЗП 16 - 64 ГБ, накопичувач 1 ТБ - 4 ТБ, вага 2.5 кг