Logitech Marathon Mouse M705
Відео 21Фото 4 |
Logitech Marathon Mouse M705 |
|
Своєю назвою ця миша зобов'язана фірмовою системою інтелектуального управління живленням, здатної, за твердженням виробника, забезпечити до 3 років інтенсивної роботи без заміни батарей (2 елемента АА). Однак це не єдина особливість моделі: варто також відзначити ергономічний дизайн, гумове покриття для зручності утримання, 6 кнопок і лазерний сенсор на 1000 dpi. А USB-радиоадаптер має невеликі розміри і не потребує настройки після підключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Marathon Mouse M705
Усі ціни 56 →Мишка Logitech M705 Marathon (910-001949) | 2 300 грн. |
Мышка Logitech M705 Marathon (910-001949) Black USB 910-001949 | 2 033 грн. |
Мышь Logitech M705 Marathon (910-001949) | 2 204 грн. |
Мышь Logitech m705 Marathon (910-001949) | 2 188 грн. |
Мишка Logitech Mouse M705 Wireless Marathon Brown Box (910-006034) | 1 499 грн. |
8 4 12 37 |
Непогана міша. Мені понравилось її ергономіка на руці. Під мою долоню підходить ідеально. Гарна дистанція роботи близько 3 метрів, що має вистачита для управління з дивану, у мене нічого не глючити і не приривається, правда відстань десь метра 2. Як і всіх мішок даного класу проблема заряджання батарейок, кришка погано кріпитися. Колесеко працює добре. Користуюсь близько року. Ціна
Ергономіка Дистанція роботи Зазорі
заряджання кріплення для заряджання Олег: |
Користуюсь 4 роки на домашньому ігровому ПК. Багато кнопок, чітке та інформативне коліщатко, чудова чутливість, якість та надійність. Чи не великий радіус діі. Але для кімнати – вистачає. Потребує звикання. Ruslan ShiZ: користуюся Logitech Marathon Mouse M705 більше року |
Купила після ведмедика Logitech Wireless Mouse M185. Вона важча, але від того не менш зручна. У руці лягла одразу гарно, навіть переходу від старої до нової не відчула. Форма, вага, можна перемикати чутливість курсора і коліщатка, працює навіть на не дуже рівній поверхні. Поки працює, все супер. Наталия Туоппи: користуюся Logitech Marathon Mouse M705 менше місяця |
Марафонець
Маніпулятор від Logitech M705 належить до сімейства марафонських мишок, які працюють від пари батарейок роками, рятуючи власника від сюрпризів, а планету — від зайвого сміття. За словами представників компанії, пари стандартних пальчикових АА-батарейок цій дитині вистачить на 3 роки роботи. Щоправда, точну кількість робочих годин на день вони не називають, прикриваючись терміном «середня щоденна експлуатація». Судячи з відгуків у мережі це правда, у деяких власників індикатор заряду досі не дійшов до 50%. І це в режимі практично щоденної роботи протягом кількох років.
Скролл без обмежень
Друга перевага над іншими офісними моделями полягає в парі додаткових можливостей. По-перше, на лівій стінці знаходиться пара бічних кнопок, якими можна перемикати сторінки або ж повісити на них команди типу «скасувати» і «повторити» в документах Google. По-друге, колесо працює у двох напрямках, дозволяючи швидко рухатися по веб-сторінках або відеодоріжках в Premiere Pro. Скрол можна переключити з покрокової прокрутки на ультра швидкий перегляд.
Бездротова миша з акцентом на зручності
В іншому це досить стандартна бездротова миша з акцентом на зручності. Корпус з батарейками важить 135 грамів, тому мишка не здається занадто легкою і нестабільною. Форма корпуса справді зручна, за тиждень використання бажання повернутися до своєї мишки особливо не виникало. Єдине, що сенсор тут досить вибагливий і не дуже чутливий, тому на нерівній поверхні курсор може сіпатися. На тлі всього вищесказаного цінник в районі $50 видається дещо завищеним, але судячи з відгуків власників, вона того варта.