Доріжка для скандинавської ходьби inSPORTline Tyrion
![]() |
inSPORTline Tyrion
Система навантаження:електрична
Вага користувача:до 100 кг
Швидкість полотна:до 8 км/год
Бігове полотно:100x39 см
Всі характеристики
Характеристики Tyrion
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог inSPORTline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі inSPORTline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити inSPORTline Tyrion
Усі ціни 13 →Бігова доріжка inSPORTline Tyrion (22977) | 17 774 грн. |
Бігова доріжка електрична для ходьби inSPORTline Tyrion | 15 108 грн. |
Бігова доріжка електрична для ходьби inSPORTline Tyrion 22977 | 17 241 грн. | ![]() |
Бігова доріжка електрична inSPORTline Tyrion (22977) | 32 551 грн. | ![]() |
| 16 886 грн. | ![]() |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →