Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Intertool
Промисловий пилосос

Intertool DT-1025

Фото - Пилосос Intertool DT-1025
Фото 14
Intertool DT-1025
Колір
Типпромисловий (будівельний)
Прибираннясуха
Пилозбірникконтейнер / мішок
Характеристики
Споживана потужність1400 Вт
Сила всмоктування17000 Па
Об'єм пилозбірника20 л
Патронний фільтр
Насадки в комплекті
Функції насадокдля підлоги
довга щілинна
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Тип трубискладова
Відсік для насадок
Вбудована розетка
Довжина кабелю4 м
Вага7.9 кг
Офіційний сайтintertool.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool DT-1025

Усі ціни 6 →

Пилосос будівельний 1.4 кВт, бак 20 л., нержавійна сталь 410, >17кПа, розетка, HEPA фільтр INTERTOOL DT-1025 DT1025

Призначення Іноді в процесі роботи виходить не менше бруду, ніж задоволення від результату. Саме для таких... щевипадків створений будівельний пилосос DT-1025— компактний, зручний і надійний помічник, з яким прибирання стає простішим. Він ідеально підійде для прибирання будь-яких приміщень: гараж, майстерня чи будмайданчик. Легко впорається із сухим і вологим сміттям, а за
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 539 грн.

Пилосос промисловий Intertool 1400Вт x 20л (DT-1025)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 875 грн.

Пилосос промисловий Intertool 1400Вт x 20л (DT-1025)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Global Sales З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 874 грн.

Пилосос будівельний, 1,4 кВт, >17 кПа, бак 20 л нержавіюча сталь 410, розетка, HEPA фільтр, шланг 3 м INTERTOOL DT-1025

Маркетплейс: Rozetka.ua  R-base З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 272 грн.

Пилосос промисловий Intertool 1400Вт x 20л (DT-1025)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Laret З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 865 грн.

Пилосос будівельний 1.4 кВт, бак 20 л., нержавіюча сталь 410, >17кПа, розетка, HEPA фільтр INTERTOOL DT-1025

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZEMED З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 884 грн.

Динаміка цін на Intertool DT-1025