Колун Intertool HT-0298 755 мм 2.8 кг
Фото 9 |
Intertool HT-0298 755 мм 2.8 кг 795 мм 2 кг |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool HT-0298 755 мм 2.8 кг
Все цены 13 →Колун Intertool 2300г (HT-0298) | 1 349 грн. |
Колун 2300 г, ручка з фібергласу, STORM INTERTOOL HT-0298 | 1 499 грн. |
Intertool Колун Intertool 2300г ручка из фибергласса STORM (HT-0298) | 1 328 грн. |
Колун Intertool HT-0298 | 1 499 грн. |
Сокира Intertool 2300 г (HT-0298) | 1 499 грн. |
eще 8 предложений
Зручна сокира з формою колуна. Брав для рубки дров, уже переколов близько 6 кубів твердих порід. Форма ручки трохи була не зручної, після овальної, але швидко звик. З колкою дров взагалі немає ніяких проблем за рахунок форми клина, навіть при вазі до 2кг колить поліна в діаметрі до 40 см, що правда не з одного удара. До якості метала та ручки взагалі ніяких питань немає, не зявилось ніяких ні заминів ні сколів, ручку трохи потерло але на роботу не впливає. Ціна, форма самого топора, невелика вага, та хороший баланс поки не знайшов Сергій : пользуюсь Intertool HT-0297 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Intertool HT-0298
Цены на Intertool HT-0298 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0298 755 мм 2.8 кг | от 1 328 грн. | 15 предложений | ||
Intertool HT-0297 795 мм 2 кг | от 1 079 грн. | 11 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →