Набір інструментів Intertool Storm ET-8111
Відео 6Фото 4 |
Intertool Storm ET-8111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm ET-8111
Усі ціни 24 →Набір інструментів Intertool ET-8111 111шт | 2 349 грн. |
Набор инструментов Intertool ET-8111 | 2 340 грн. |
Комплект інструментів Intertool STORM 111 предметів (ET-8111) | 2 519 грн. |
Набор инструментов 111 ед. storm, 1/2", 1/4", Сr-V intertool et-8111 | 3 266 грн. |
Intertool Intertool ET-8111 129415 | 2 799 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →