Колун Master Tool 05-0209 815 мм 2.2 кг
Master Tool 05-0209 320 мм 1 кг 815 мм 2.2 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 05-0209 815 мм 2.2 кг
Усі ціни 8 →Колун MASTERTOOL (05-0209) | 948 грн. |
Сокира-колун Mastertool 2200 г з ручкою зі скловолокна 875 мм (05-0209) | 948 грн. |
Сокира-колун MasterTool GM 2200 г ручка 875 мм зі скловолокна (Арт.: 05-02 | 948 грн. |
Сокира-колун MASTERTOOL, 2200 г, HRC60, рукоятка фібергласова, 875 мм. Yel | 995 грн. |
Сокира-колун MASTERTOOL 2200 г рукоятка 875 мм зі скловолокна 05-0209 | 946 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Master Tool 05-0209
Ціни на Master Tool 05-0209 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 05-0208 320 мм 1 кг | від 439 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 05-0209 815 мм 2.2 кг | від 946 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →