Лещата Intertool Storm HT-0086 165 мм / губки 125 мм
Відео 1Фото 6 |
Intertool Storm HT-0086 губки 100 мм165 мм / губки 125 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm HT-0086 165 мм / губки 125 мм
Усі ціни 11 →Лещата слюсарні поворотні Intertool STORM 125мм (HT-0086) | 3 824 грн. |
Intertool Intertool HT-0086 | 4 249 грн. |
Тиски слесарные поворотные 125мм STORM INTERTOOL HT-0086 | 4 249 грн. |
Лещата слюсарні Intertool поворотні 125 мм (HT-0086) | 3 999 грн. |
Лещата слюсарні поворотні 125 мм STORM INTERTOOL HT-0086 | 3 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intertool Storm HT-0086
Ціни на Intertool Storm HT-0086 |
---|---|---|---|---|
Intertool Storm HT-0085 губки 100 мм | від 3 249 грн. | 1 пропозиція | ||
Intertool Storm HT-0086 165 мм / губки 125 мм | від 3 824 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →