Колун Intertool HT-0274 365 мм 1 кг
Фото 5 |
Intertool HT-0274 365 мм 1 кг 870 мм 2.2 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0274 365 мм 1 кг
Усі ціни 12 →Intertool Intertool HT-0274 122565 | 349 грн. |
Колун Intertool 1000 г (HT-0274) | 349 грн. |
Колун кований 1000 г, ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0274 | 704 грн. |
Колун кований 1000 г, ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0274 | 449 грн. |
Колун кований 1000 г, ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0274 | 349 грн. |
ще 7 пропозицій
Вес. 1кг. У пункті приймання металобрухту будуть раді, треба тільки рукоятку відбити.
Можна рубати суху соснову дошку (вдоль волокон) заздалегідь повіймавши всі гвозди або врослі гілля. Це не топор, це металобрухт на паличці. Нік: |
Додати відгук
Модификації Intertool HT-0274
Ціни на Intertool HT-0274 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0274 365 мм 1 кг | від 349 грн. | 15 пропозицій | ||
Intertool HT-0275 870 мм 2.2 кг | від 639 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Цей "віріб" було куплено - аби було.
Коли виникла потреба замінити двері у кімнаті - вирішивши демонтувати старий дверний короб за допомогою цього "топору" та випробувати її в роботі.
Зрозуміло, що вона "схопила" кілька цвяхів, які її не ті що подряпали, а наробили зазубрин...
Так що тепер це топор-пила)))