Сокира Intertool HT-0258 410 мм 1 кг
Intertool HT-0258 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0258 410 мм 1 кг
Усі ціни 15 →Топор 1000 г, ручка пекан, 48-57 HRC INTERTOOL HT-0258 | 349 грн. |
Intertool Intertool HT-0258 123020 | 349 грн. |
Intertool Топор Intertool 1000г, ручка пекан 48-57 HRC (HT-0258) | 414 грн. |
Сокира Intertool 1000 г, ручка пекан 48-57 HRC (HT-0258) | 419 грн. |
Сокира Intertool HT-0258s - 1000 г ручка пекан (DR-000020670) TRG-144953 | 405 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Intertool HT-0258
Ціни на Intertool HT-0258 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0256 365 мм 0.6 кг | від 259 грн. | 18 пропозицій | ||
Intertool HT-0257 387 мм 0.8 кг | від 299 грн. | 15 пропозицій | ||
Intertool HT-0258 410 мм 1 кг | від 349 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool HT-0259 705 мм 1.2 кг | від 497 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →