Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Сокири   /   Intertool

Сокира Intertool HT-0260
0.6 кг

Фото - Сокира Intertool HT-0260 0.6 кг
Intertool HT-0260
Тип
туристичний
Вага сокири
600 г
Матеріал рукоятки
метал
Прогумована рукоятка
Додаткові функції
молот
цвяходер
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool HT-0260
0.6 кг

Усі ціни 11 →

Intertool HT-0260

380-volt.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
229 грн.

Сокира монтажника Intertool 600мм метал (HT-0260)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PowerDepot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
354 грн.

Сокира монтажника Intertool 600мм метал (HT-0260)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
395 грн.

Сокира монтажника Intertool 600 мм метал (HT-0260) чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  Global Sales З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
426 грн.

Сокира монтажника, 600 г, металева ручка INTERTOOL HT-0260

Маркетплейс: Rozetka.ua  R-base З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
307 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Intertool HT-0260
0.6 кг