Каталог   /   Авто та мото   /   Автохімія та мастила   /   Охолоджувальна рідина   /   IPONE

Охолоджувальна рідина IPONE Radiator Liquid 25 л

Фото - Охолоджувальна рідина IPONE Radiator Liquid 25 л
IPONE Radiator Liquid 25L
1 л25 л
Температура замерзання
-30 °С
Об'єм
25 л
Колір
синій
Допуски виробників
ASTM D3306; SAE J1034
Дата додавання на E-Katalog
січень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IPONE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IPONE.

Купити IPONE Radiator Liquid 25 л

Охлаждающая жидкость Ipone Radiator Liquid 25л

Motostuff.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 252 грн.

Охолоджувальна рідина Ipone Radiator liquid 25 л (800220)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 870 грн.

Антифриз IPONE RADIATOR LIQUID (25L) для мотоцикла

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мотоквадробандаюа З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 100 грн.

Динаміка цін на IPONE Radiator Liquid 25 л

Модификації IPONE Radiator Liquid

Ціни на IPONE Radiator Liquid
IPONE Radiator Liquid 1 лвід 450 грн.1 пропозиція
IPONE Radiator Liquid 25 лвід 9 100 грн.3 пропозиції