Каталог   /   Зоотовари   /   Акваріуми й рибки   /   Акваріумні компресори й помпи   /   JBL

Акваріумний компресор JBL ProSilent a300

Фото - Акваріумний компресор JBL ProSilent a300
Відео 1Фото 2
JBL ProSilent a300
Тип
компресор діафрагмовий
Рекомендований об'єм акваріума
100 – 400 л
Продуктивність
300 л/год
Тиск
0.016 МПа
Виходів
2 шт.
Регулювання потужності
Рівень шуму
38 дБ
Споживана потужність
3.9 Вт
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.

Купити JBL ProSilent a300

Усі ціни 6 →

Повітряний компресор JBL ProSilent a300 для акваріума до 400 л

Компресор JBL для прісноводних і морських акваріумів від 100 л до 400 л Здорові риби Вночі компресор корисний для акваріума... ще, тому що рослини не виробляють кисень без світла. В акваріумах з невеликою кількістю рослин насос забезпечує адекватну циркуляцію води. В акваріумах з щільною посадкою рослин компресор вночі подає кисень в акваріум, так як вміст кисню значно падає через
Masterzoo.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
2 071 грн.

Компресор JBL ProSilent a300 для прісноводних і морських акваріумів 100-400 л

Маркетплейс: MAUDAU  33 Sobaki З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 981 грн.

Компресор JBL ProSilent a300 (4014162605436)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 954 грн.

Компресор JBL ProSilent a300 для прісноводних і морських акваріумів 100-400 л (*)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Goods for Animals З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 091 грн.

Повітряний компрессор JBL ProSilent A300 для акваріуму до 400 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  lick&bark З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 175 грн.

JBL компресор ProSilent a300 (акваріум 100-400л).

Маркетплейс: Rozetka.ua  Cimrick Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 801 грн.

Динаміка цін на JBL ProSilent a300

Відеоогляди