Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   JBL

Автоакустика JBL Stage3 607C

Фото - Автоакустика JBL Stage3 607C
Відео 22
JBL Stage3 607C
Область застосування
автомобільна
Тип
компонентна
Типорозмір
6.5" (16.5 см)
Кількість смуг
2
Номінальна потужність
50 Вт
Максимальна потужність
150 Вт / Peak /
Частотний діапазон
55 – 20000 Гц
Імпеданс
3 Ом
Чутливість
92 дБ
Діаметр НЧ-динаміка
165 мм
Монтажна глибина
49 мм
Дата додавання на E-Katalog
травень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.

Купити JBL Stage3 607C

Усі ціни 8 →

Компонентная акустическая система JBL Stage3 607C

Самовивіз в Києві. Доставка по Києву і Україні. Гарантія 3-60 міс.
Pulsepad.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
5 399 грн.

Автомобільна акустика jbl Stage3 607c 2-х смугова, компонентна, 16.5 см, кругла, 50 Вт

Це 2-х смугова компонентна акустична система серії Stage3 від бренду JBL, з сучасним дизайном, хорошим збалансованим звуча... щенням і поліпшеними технічними характеристиками. Вона забезпечить високу продуктивність і чудово підходять для заміни більшості заводських систем. Конструкція досить проста в установці і ставитися в штатні місця, при цьому необхідно звернути увагу на
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
4 545 грн.

Автоакустика JBL Stage3 607C

130.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись

Компонентна акустична система JBL STAGE3 607C

Маркетплейс: MAUDAU  CarAuto З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Автоакустика JBL STAGE3 607C

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 899 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на JBL Stage3 607C

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди