Мотошина Kenda K784 90/90 R21 54T
![]() |
Kenda K784 90/90 R21 54T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K784 90/90 R21 54T
| Ціни на Kenda K784 90/90 R21 54T |
|---|---|---|---|---|
| Kenda K784 90/90 R21 54T | від 7 169 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K784 130/70 R12 56P | від 3 650 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K784 130/80 R17 65T | від 9 247 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K784 140/80 R18 70R | від 8 965 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K784 150/70 R17 69Q | від 9 546 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди