Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   Kenwood

Автоакустика Kenwood KFC-S1756

Фото - Автоакустика Kenwood KFC-S1756
Kenwood KFC-S1756
Область застосування
автомобільна
Тип
широкосмугова
Типорозмір
6.5" (16.5 см)
Кількість смуг
1
Номінальна потужність
30 Вт
Максимальна потужність
250 Вт / Peak /
Частотний діапазон
35 – 18000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
89 дБ
Діаметр НЧ-динаміка
165 мм
Монтажна глибина
44 мм
Дата додавання на E-Katalog
березень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.

Купити Kenwood KFC-S1756

Усі ціни 7 →

Kenwood KFC-S1756

Avtostudio.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 275 грн.

Акустика Kenwood KFC-S1756

Самовивіз в Києві. Доставка по Києву і Україні. Гарантія 3-60 міс.
Pulsepad.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 225 грн.

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1756

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1756 — двосторонні 16,5 см динаміки з номінальною потужністю 20 Вт і піковою до 250 Вт,... щеімпедансом 4 Ом та чутливістю 89 дБ, що гарантує гучне та детальне відтворення; частотний діапазон 35 Гц–18 кГц забезпечує виразні баси й чисті верхи, конструкція коаксіального типу покращує сцену й розподіл частот у салоні, компактний округлий корпус (165×165×49,4 мм) дозволяє легкий монтаж у стандартні 6,5" посадкові місця, підходить для різних джерел і підсилювачів, придатна для апгрейду штатної акустики та покращення якості музики в автомобілі.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 766 грн.

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1756

Коаксіальна автоакустика Kenwood KFC-S1756 відноситься до серії Stage Sound і забезпечує високоякісний звук у автомобілі. Вон... щеа має двосмугову систему з 17-сантиметровим поліпропіленовим дифузором, що гарантує чітке відтворення низьких частот і міцний бас. Високоміцний низькочастотний динамік дозволяє досягти пікової потужності до 250 Вт та номінальної 30 Вт, що ідеально підходить для
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 760 грн.

Kenwood KFC-S1756 Автоакустика KFC-S1756

Бренд Kenwood Тип акустики Коаксіальна Тип підключення Провідний Кількість динаміків 2 Кількість смуг 1
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
1 447 грн.

Автоакустика Kenwood KFC-S1756

Маркетплейс: Rozetka.ua  anytech З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 149 грн.

Динаміки в машину 17 см Kenwood KFC-S1756

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 785 грн.

Динаміка цін на Kenwood KFC-S1756

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна