Похідний ніж Kershaw Korra (1409)
![]() |
Kershaw Korra |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж

Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Купити Kershaw Korra
Усі ціни 13 →Ніж Kershaw Korra,сталь - 5Cr15MoV 1409 | 1 760 грн. |
Kershaw Korra Black (1409) | 1 760 грн. |
Нож Kershaw Korra 1409 | 1 760 грн. | ![]() |
| 1 760 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →