Похідний ніж Kershaw Tremolo (1390)
Відео 3Фото 4 |
Kershaw Tremolo |
|
Комплектується змінними бекспейсерами (кільце для темляка, викрутка, відкривачка).
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw Tremolo
Усі ціни 13 →Нож складной Kershaw Tremolo (длина: 184мм, лезвие: 79мм), черный 174-1146 | 1 460 грн. |
Нож Kershaw Tremolo (1740.05.32) | 1 461 грн. |
Нож Kershaw Tremolo 1390 | 1 460 грн. |
Ніж Kershaw Tremolo (1390) | 1 578 грн. |
Нож Kershaw Tremolo (1390) 1390 | 1 460 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →