Похідний ніж Kershaw Launch 7
Відео 12Фото 3 |
Kershaw Launch 7 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw Launch 7
Нож автоматический складной Kershaw Launch 7 (длина: 220мм, лезвие: 95мм), | 8 080 грн. |
Нож Kershaw Launch 7 (1740.03.07) | 8 281 грн. |
Нож Kershaw Launch 7 7900GRYBLK | 8 280 грн. |
Складний Ніж Kershaw Launch 7 Grey (7900GRYBLK) | 10 569 грн. |
Складаний Пружинний Ніж Kershaw Launch 7 Сірий 7900GRYBLK | 8 989 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →