Электрокамин Klarstein Bormio
Klarstein Bormio |
|
Датчик открытого окна.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Klarstein 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Klarstein.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Klarstein Bormio
Все цены 6 →Електричний камін Bormio Klarstein (10032590) чорний | 8 993 грн. |
Електричний камін Bormio WH Klarstein (10035087) з дефектом | 5 387 грн. |
Камін електричний Klarstein Bormio WH 1900W (10035071) | 9 350 грн. |
Камін електричний Klarstein Bormio WH 1900W білий пульт (10035071) | 9 331 грн. |
Камін електричний Klarstein Bormio Чорний | 9 650 грн. |
Камін електричний Klarstein Bormio Білий | 9 650 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →