Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Павербанк   /   Kruger&Matz

Павербанк Kruger&Matz KM0907

Фото - Павербанк Kruger&Matz KM0907
Фото 4
Kruger&Matz KM0907
Колір
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Apple Lightning
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Функції та можливості
Комплектні дроти (адаптери)microUSB
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри165x77x30 мм
Вага603 г
Офіційний сайтkrugermatz.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kruger&Matz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kruger&Matz.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування

Купити Kruger&Matz KM0907

Зовнішній акумулятор (павербанк) Kruger&Matz KM0907 30000mAh Black

Зовнішній акумулятор (павербанк) Kruger&Matz KM0907 30000mAh Black — потужний портативний блок живлення з літій-полімерною ба... щетареєю ємністю 30000 mAh, що забезпечує багаторазове підзаряджання смартфонів, планшетів і компактних камер під час поїздок і роботи поза домом; у компактному чорному корпусі розміщені два вихідні порти USB-A та один USB-C для одночасного живлення до трьох пристроїв, а додаткові входи (micro USB, Lightning) дають гнучкість у заряджанні самого павербанку; чотири LED-індикатори відображають рівень заряду, система вбудованих захистів оберігає від перенапруги, перевантаження, перезаряду та глибокого розряду, максимальна вихідна напруга 5V при струмі до 2A на порт; габарити 165×77×30 мм і вага близько 600 г роблять пристрій зручним для тривалих поїздок і щоденного використання, сумісний з широким спектром гаджетів без індукційної або швидкої зарядки та без можливості живлення ноутбука.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 015 грн.

Павер банк Power Bank Kruger&Matz 30000 mAh Li-pol (KM0907)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Паровозик З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 449 грн.

PowerBank Kruger&Matz 30000 mAh Li-ion з функціями QC та PD (KM0907.1)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Паровозик З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.

PowerBank Kruger&Matz 30000 mAh Li-ion з функціями QC та PD (KM0907.1)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Діамант З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Павер банк Power Bank Kruger&Matz 30000 mAh Li-pol (KM0907)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Діамант З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 349 грн.

Динаміка цін на Kruger&Matz KM0907