Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Всесезонна шина Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H

Фото - Шини Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H
Фото 5
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H
155/65 R14
75
H
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
155 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
75
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
травень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H

Усі ціни 10 →

Шина Lanvigator Catch Fors A/S 155/65 R14 75H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 254 грн.

Lanvigator CatchFors A/S (155/65R14 75H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 256 грн.

Всесезонные шины Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 401 грн.

Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H

Бренд - Lanvigator;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Ширина - 155;Профіль - 65;Діаметр - 14;Індекс навантаження - 75... ще;Індекс швидкості - H;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
1 307 грн.

Lanvigator CatchFors A/S (155/65R14 75H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
1 274 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H

Ціни на Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H
Lanvigator CatchFors A/S 155/65 R14 75H від 1 254 грн.10 пропозицій