Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Всесезонна шина Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H

Фото - Шини Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H
Фото 5
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H
175/55 R15
77
H
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
77
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H

Усі ціни 14 →

Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 604 грн.

Шина Lanvigator Catch Fors A/S 175/55 R15 77H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 530 грн.

Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
1 745 грн.

Lanvigator CatchFors A/S (175/55R15 77H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 552 грн.

Всесезонные шины Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 691 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H

Ціни на Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H
Lanvigator CatchFors A/S 175/55 R15 77H від 1 530 грн.14 пропозицій