Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Всесезонна шина Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104S

Фото - Шини Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104S
Відео 4Фото 22
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104S
235/75 R15
104
S
235/75 R15
109
S
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
235 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
S
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104S

Усі ціни 8 →

Шина Lanvigator Catchfors A/T 235/75 R15 104/101S

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 118 грн.

Lanvigator CatchFors A/T (235/75R15 104S)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 419 грн.

Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104/101S

Країна виробнитства: Китай. Рік виробнитства: 2025. Доступна розширена гарантія.
Guma.com.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 071 грн.

Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104/101S

Країна виробнитства: Китай. Рік виробнитства: 2025. Доступна розширена гарантія. Без передоплати!
infoshina.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 074 грн.

Lanvigator Catchfors A/T (235/75R15 104S)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 594 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104S

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104S

Ціни на Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104S
Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 104S від 3 118 грн.8 пропозицій
Lanvigator CatchFors A/T 235/75 R15 109S від 5 741 грн.3 пропозиції
Відеоогляди