Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Літня шина Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W

Фото - Шини Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W
235/55 R20
105
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
105
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W

Усі ціни 13 →

Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W XL FR

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 275 грн.

Шина Lanvigator Catch Power Plus 235/55 R20 105W XL FR

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 113 грн.

Lanvigator Catchpower Plus (235/55R20 105W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 133 грн.

Летние шины Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W XL FR

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 306 грн.

LANVIGATOR CatchPower Plus 235/55R20 105W

Smart-shina.comЗ нами 8 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 201 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W

Ціни на Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W
Lanvigator CatchPower Plus 235/55 R20 105W від 3 113 грн.13 пропозицій