Удлинитель Legrand 694564
Фото 4 |
Legrand 694564 1.5 м3 м |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Legrand 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Legrand.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Legrand 694564
Подовжувач Legrand Стандарт 5х2К+С розеток, 16 А, з кабелем 3 м Чорний (69 | 888 грн. |
Подовжувач на 5 розеток, 16 А, кабель 3 м, чорний, стандарт 694564 Legrand | 920 грн. |
Подовжувач СТАНДАРТ 5х2К+З розеток, 16 А, з кабелем 3 м, колір чорний Legr | 888 грн. |
Модификации Legrand 694564
Цены на Legrand 694564 |
---|---|---|---|---|
Legrand 694556 | от 505 грн. | 9 предложений | ||
Legrand 694564 | от 888 грн. | 3 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →