Подовжувач Legrand 694564
Фото 4 |
Legrand 694564 1.5 м3 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand 694564
Подовжувач Legrand Стандарт 5х2К+С розеток, 16 А, з кабелем 3 м Чорний (69 | 888 грн. |
Подовжувач на 5 розеток, 16 А, кабель 3 м, чорний, стандарт 694564 Legrand | 920 грн. |
Подовжувач СТАНДАРТ 5х2К+З розеток, 16 А, з кабелем 3 м, колір чорний Legr | 888 грн. |
Модификації Legrand 694564
Ціни на Legrand 694564 |
---|---|---|---|---|
Legrand 694556 | від 650 грн. | 9 пропозицій | ||
Legrand 694564 | від 888 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →