Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Клавіатури   /   Lemokey
Клавіатура

Lemokey X4 (HS) Red Switch (X4-H1)

Фото - Клавіатура Lemokey X4 (HS)  Red Switch
Фото 7
Lemokey X4 (HS) Red Switch
Keychron Brown (Tactile)Keychron Red (Linear)
Колір
Тип підключеннядротова
Типігрові
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіKeychron Red (Linear)
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
PBT-кейкапи
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностіколесом
Підсвічуваннячервона
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Порт на пристроїUSB C
Інше
Металева верхня панель
Металева основа
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри325x145x41 мм
Вага712 г
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Маркування виробника
X4-H1

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemokey 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemokey.
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами перемикачів та додатковим оснащенням ігрових клавіатур

Купити Lemokey X4 (HS) Red Switch

Клавіатура Lemokey X4 82Key, Keychron Red, USB-A, QMK/VIA, Hot-Swap, EN/UKR, RGB, Black (X4-H1-UA) X4-H1-UA

Lemokey X4 Lemokey X4 - це механічна ігрова клавіатура QMK з компонуванням 75% і вражаючою частотою опитування 1000 Гц. Конст... щерукція з кріпленням на прокладці, пластиною з полікарбонату та прозорими клавішами з подвійним покриттям роблять Lemokey X4 ідеальною як для ігор, так і для роботи. Конструкція з кріпленням на прокладках та пластиною з полікарбонату Lemokey X4 використовує конструкцію з кріпленням на прокладках та полікарбонатну пластину. Таке поєднання конструкції дозволяє клавіатурі зберегти гнучкість конструкції прокладок та покращує загальний звук набору тексту. Створіть свою власну клавіатурну карту Створена на базі відкритого програмного забезпечення QMK для покращеної адаптивності, Lemokey Launcher вебдодаток відкриває безмежні можливості налаштування, дозволяючи легко перепризначити клавіші, створювати макроси, динамічні ефекти підсвічування та багато іншого. Епічний серцевина всередині клавіатури Потужний високопродуктивний мікроконтролер з архітектурою ARM, оснащений 256 Кб флешпам'яті, забезпечить більшу гнучкість для розробників. Частота опитування становить 1000 Гц, що робить затримку майже непомітною навіть у конкурентних іграх. Клавіші з подвійним покриттям X4 пропонує два різних варіанти клавіш, щоб задовольнити різні уподобання та потреби. Обидва вони виготовлені за допомогою процесу подвійного покриття, а прозорі літери, підсвічені світлодіодами, створюють ефектний вигляд. 14+ типів режиму червоного підсвічування Розроблено з понад 14 різновидами червоного підсвічування та різноманітними стилями (такими як миготіння, дихання та статичне підсвічування), щоб відповідати вашому настрою.   Передова технологія Anti-Ghosting N-key rollover гарантує, що кожне натискання клавіші буде точно зареєстровано, незалежно від того, скільки клавіш натиснуто одночасно, надаючи вам конкурентну перевагу, необхідну для домінування на полі бою. Попередньо змащені механічні перемикачі Keychron Забезпечують тверде та плавне відчуття при натисканні клавіш. Крім того, заводське попереднє змащення всіх механічних перемикачів Keychron (крім клавіш із клацанням) безсумнівно забезпечить найкращу плавність під час натискання клавіш.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 099 грн.

Клавіатура Lemokey X4 Keychron Red Black (X4-H1-UA)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 199 грн.

Клавіатура механічна Lemokey X4 (84Key, Keychron Red, USB-A, QMK/VIA, Hot-Swap, EN/UKR, RGB, чорний)

Маркетплейс: Rozetka.ua  STC З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 330 грн.

Клавіатура Lemokey X4 Keychron Red Black (X4-H1-UA) [159774]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 849 грн.

Клавіатура механічна Lemokey X4 (84Key, Keychron Red, USB-A, QMK/VIA, Hot-Swap, EN/UKR, RGB, чорний)

Маркетплейс: Rozetka.ua  UCG З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 309 грн.

Динаміка цін на Lemokey X4 (HS) Red Switch

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lemokey X4 (HS)

Ціни на Lemokey X4 (HS)
Lemokey X4 (HS) Brown Switchвід 1 699 грн.29 пропозицій
Lemokey X4 (HS) Red Switchвід 1 099 грн.5 пропозицій