Телевізор LG 49LH615V
Фото - Телевізор LG 49LH615V
Фото 10
Товар застарів
в списокмої списки
LG 49LH615V
Екран:49 ", 1920x1080 пікс., 100/120 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики 49LH615V
Колір
Розмір діагоналі49 "
Операційна системаSmart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 пікс. / Full HD /
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Miracast
Роз'єми
HDMI3 шт.
ВходиUSB-A
LAN
компонентний
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Габарити (ШхВхГ)1107x702x216 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ)1107x645x79.4 мм
Вага12.1 кг
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купіть інший телевізор.
26 лютого 2020
За ті ж гроші TOSHIBA 42" L7453D перевершує за всіма параметрами!
Екран, звук, відео ок
користуюся LG 43LH615V місяць і більше рекомендую не купувати
Размер/цена, цена, цена, дизайн, качество картинки,разьемы
По началу тормозит, медленное меню , дальше будет видно
відмінна модель, дуже сподобалося
Своїм вибором (як моделі телевізора, так і інтернет-магазину :) ) повністю задоволена! Хлопці, він - ВЕЛИЧЕЗНИЙ!!! Ще сумнівалася, може взяти 49", зупинилася на 43" і ніскільки не шкодую. Те, що треба! Якісна збірка, прекрасне зображення + чудовий звук, особливо для телевізора! У мене стоять "серйозні" такі колонки (люблю я музику послухати :) ) так от особливої необхідності в їх підключенні не бачу. Повністю відповідає заявленому в описі функціоналу. Смарт працює досить швидко. В деяких відгуках про цю модель пишуть: "пульт гальмує", "смарт тупить" - не вірте! :) Дуже все гідно працює, навіть більше ніж. Телевізор БОМБЕЗНИЙ, особливо враховуючи вартість!