Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Прогулянки й дитяча кімната   /   Манежі   /   Lionelo

Манеж-ліжечко Lionelo Sven Plus

Фото - Манеж Lionelo Sven Plus
Відео 5Фото 6
Lionelo Sven Plus
Колір
Тип
складаний
Призначення
манеж-ліжечко
Матеріал каркасу
метал
Матеріал стінок
тканина/сітка
Регулювання висоти днища
Рівнів висоти днища
2
Сповивальний столик
Полози для заколисування
Додатково
бічний вхід
колеса з фіксаторами
столик для приладдя
москітна сітка
сумка для транспортування
ручки для малюка
дуга з іграшками
капюшон
Розміри (розкладений) (ДхШхВ)
125x65x77 см
Розміри (складний) (ДхШхВ)
78x20x21 см
Вага
8.5 кг
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
lionelo.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.

Купити Lionelo Sven Plus

Усі ціни 73 →

Манеж Lionelo Sven plus жовтий сканді (LO.SV09) LO.SV09

Затишне ліжко-манеж Lionelo Simon в сріблястому кольорі з жовтими вставками стане справжнім помічником для мами в догляді за... щемалюком. Функціональні можливості: виготовлене з екологічно чистого льону, який не викликає алергічних реакцій і не накопичує пил;легко та швидко складається й розкладається;не займає багато місця в складеному вигляді при зберіганні або транспортуванні
Будинок ІграшокЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 299 грн.

Манеж-ліжко Lionelo Sven Plus Yellow Scandi

Тип: ліжечко-манеж / Матеріал: пластик / Стінка, що опускається: немає / Колеса: 2 колеса / Ящики для білизни: немає
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
5 499 грн.

Манеж-ліжко Lionelo Sven Plus, сірий з жовтим (LO.SV09)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Манеж-ліжечко LIONELO Sven Plus Blue Navy (LO.SV10) LO-SVEN PLUS BLUE NAVY

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
5 208 грн.

Lionelo Sven Plus Yellow Scandi SvenPlusYellowScandi

Габарити упаковки (ВхШхГ)/80 х 28 х 25 см|Cистема складання/Так|Висота манежу/77 см|Вага/13 кг|Наявність бокового лазу/Так|Га... щебарити (ВхШхГ)/77 х 125 х 65|Максимальна вага дитини/15 кг|Наявність пеленального місця/Так|Посилання на сайт виробника/https://lionelo.com/shop/sven-plus/|Комплектація/Піддашок, Москітна сітка, Органайзер, Пеленальний килимок|Внутрішня ширина манежу/65 см|Форма/Прямокутний|Внутрішня довжина манежу/127 см|Матеріал/Метал, Текстиль|Колір/Сірий з жовтим|Опори/Ніжки з колесами|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/Lionelo|Тип/Манеж-ліжко|Регулювання висоти днища/Так
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Lionelo Sven Plus

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди